بسم الله الرحمن الرحیم

چالش وبلاگ نویسی انقدر برام هیجان انگیزه که میخوام با تمام وجود امتحانش کنم . با یک تعهدی که به انتشار روزانه ی مطالب داشته باشم و مسلما برای این انتشار روزانه نیازمند مطالعه ی زیاد خواهم بود و این یک اتفاق بسیار مثبتی است .

اول راه خودم هم نمیدانم قرار است در مورد چه موضوعاتی بنویسم ، چه طور بنویسم و .  اما برای یادگیری باید از جایی شروع کرد .

الهام بخش ترین کتابی که در مورد شروع کردن تا به حال خوندم اثر مرکب دارن هاردیه که به خوبی اثر مرکب کارهارو در طی زمان نشان میده  حالا مخصوصا سر اون سه دوستی که بودند و با هم شروع کردند به انجام یکسری کارها و بعد از سه سال تفاوت های زندگیشون بسیار مشهود بود .

میدونم که یک تجربه ی بسیار جالبی خواهد بود . حالا با نام شخصی خودم که حس رسمی تری هم میدهد و قطعا مسئولیت پذیری ام را در قبال مطالب منتشر شده بیشتر میکند .

امیدوارم  از حالا تا هر موقعی که اینجا هستیم هم برای خودم و هم برای هر خواننده ای که وارد شد مفید باشد و درصدی به حال خوبمان اضافه کند ان شاءالله .

بسم الله الرحمن الرحیم

هم ,  ,ی ,حالا ,یک ,مطالب ,هم برای ,به حال ,انتشار روزانه ,که به ,اثر مرکب ,الله الرحمن الرحیم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت خبری تفریحی ثبت نام راننده ماکسیم روزنوشته های رضا چترزرین sabt3 وبلاگ پرورش افکار باتاب سورین فرداد (دکورآتی) چگونه کاراکتر طراحی کنیم؟ |برای پس از مرگم.. اجاره فیش حقوقی برای زندانی/جواز کسب برای زندانی/ضامن اجاره ای برای ضمانت دانلود کتاب تختت را مرتب کن